Titles you rated
Our BluesRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5