Titles you rated
Midnight in ParisRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.0