Titles you rated
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
SnowballRated ★ 3.0
Ten MonthsRated ★ 3.0
As OneRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 2.5
Postman to HeavenRated ★ 0.5
Despicable Me 2Rated ★ 2.0