Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 3.0- Man in the ShowerRated ★ 3.0
- Oh, Yeojeong: BusanRated ★ 4.0
- Oh, Yeojeong: SummerRated ★ 4.0
- Oh, Yeojeong: SpringRated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5