Titles you rated
The TerminatorRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 1.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 2.0
Lethal WeaponRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.5
Liar LiarRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 3.5