Movies
Ratings
315
Good NewsRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
Come and SeeRated ★ 4.0
100 Yen LoveRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
It's a Summer Film!Rated ★ 1.0
In WaterRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Stars in the Ordinary UniverseRated ★ 0.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
Bad GeniusRated ★ 0.5
DogtoothRated ★ 3.0
Funny GamesRated ★ 5.0
First ReformedRated ★ 3.0
Un Chien AndalouRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
LeviathanRated ★ 1.5