Titles you rated
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 0.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 1.5
My Love Story!!Rated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 0.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
High KickRated ★ 2.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0