Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 4.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0