Series
Ratings
86
Blade ManRated ★ 1.5
Cutie PieRated ★ 3.0
Secret DoorRated ★ 2.5
HotelierRated ★ 4.5
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.5
GourmetRated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 4.5
- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
I Do, I DoRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.0- Precious FamilyRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Twinkle TwinkleRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 4.0