Movies
Ratings
15
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.5