Movies
Ratings
126
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5