Titles you rated
CoralineRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Alice in EarnestlandRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 2.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 1.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0