Titles you rated
MonstrumRated ★ 0.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 1.5
House of the DisappearedRated ★ 2.0
LoganRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Event HorizonRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 1.0
The WailingRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5