Movies
Ratings
556
Steel RainRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
The RoadRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 2.0
The ShamelessRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.0- As the Gods WillRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0