Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 3.0- 프레임人-셀프다큐, 청춘Rated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 5.0
The West WingRated ★ 4.0
The West WingRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.5- WhitechapelRated ★ 2.5
Criminal MindsRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0