Movies
Ratings
177
South BoundRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.5