Titles you rated
Eagle EyeRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
FriendRated ★ 3.5