Titles you rated
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Rebel RidgeRated ★ 3.0
HavocRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
12 StrongRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0