Series
Ratings
51
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0