Movies
Ratings
584
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
JaneRated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 1.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.0
Captain PhillipsRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The Running ActressRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 2.5