Titles you rated
Another Public EnemyRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 2.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 2.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.0
ClickRated ★ 2.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0