Series
Ratings
23
Dr. RomanticRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 0.5
GoblinRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5