Series
Ratings
61- The Lost RoomRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Bring It On, GhostRated ★ 2.0
SignalRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 0.5
You're BeautifulRated ★ 0.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Sweet 18Rated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 3.0