Movies
Ratings
142
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 1.5
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
Happiness for SaleRated ★ 3.5
SickoRated ★ 3.5
The ExperimentRated ★ 4.5
CarsRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.0
Steel Cold WinterRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 4.5
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
Kamome DinerRated ★ 3.0