Movies
Ratings
780
The Face ReaderRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.0
Dark PhoenixRated ★ 3.0
Death on the NileRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Lego MovieRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5