Series
Ratings
17
SignalRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 5.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 5.0
Digimon FrontierRated ★ 5.0- GunbusterRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The SimpsonsRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0