Titles you rated
King KongRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
A MillionRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
The BeguiledRated ★ 3.5