Series
Ratings
181
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 2.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
SignRated ★ 2.0
Blade ManRated ★ 2.5
The Fugitive of JoseonRated ★ 2.5
Give Me FoodRated ★ 1.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
Dummy MommyRated ★ 2.5
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.0
Mother's GardenRated ★ 1.0
Secret DoorRated ★ 2.5- I Need a FairyRated ★ 3.0
Operation ProposalRated ★ 4.0
Pure LoveRated ★ 5.0