Titles you rated
InterstellarRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
MegamindRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 3.5
The Simpsons MovieRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
MementoRated ★ 2.5
Phone BoothRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0