Titles you rated
Murder MysteryRated ★ 3.0
SWITCHRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5- DreamRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5- HeroRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0