Series
Ratings
91
Steven UniverseRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0- Flying WitchRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Cromartie High SchoolRated ★ 3.5
Arakawa Under The BridgeRated ★ 4.0- Strawberry Marshmallow OVARated ★ 5.0
UFO Ultramaiden Valkyrie 4: Banquet of Time, Dreams, and GalaxiesRated ★ 5.0- KanonRated ★ 5.0
Angel Beats!Rated ★ 5.0
Glass MaskRated ★ 4.5- DarkstalkersRated ★ 3.5
NANARated ★ 4.5- DD Fist of the North StarRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Eyeshield 21Rated ★ 5.0
Season 1Rated ★ 4.0- DinoCoreRated ★ 4.5
Magic of stellaRated ★ 3.5- Lupin the Third Part IIRated ★ 5.0