Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0