Movies
Ratings
147
BoyhoodRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.0
CruellaRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
ExitRated ★ 1.5
Gloomy SundayRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
T2 TrainspottingRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0