Titles you rated
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5- 6 DaysRated ★ 2.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Hating GameRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
American Murder: The Family Next DoorRated ★ 3.5
Girl in the PictureRated ★ 3.5
Woman of the HourRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Love and MonstersRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
We're the MillersRated ★ 3.5
Palm SpringsRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0