Series
Ratings
245
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
A Woman Who Plays WithRated ★ 2.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Family by ChoiceRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
The Judge from HellRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 4.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 4.0