Series
Ratings
30
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 5.0
Three DaysRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5