Movies
Ratings
182
The HangoverRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 2.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Berserk: The Golden Age Arc 2 - The Battle for DoldreyRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 5.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The FlyRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 4.0