Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5