Titles you rated
New HeartRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 4.0
On the Way to the AirportRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.5- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
The LegendRated ★ 5.0
GothamRated ★ 3.0