Movies
Ratings
99
Flying ColorsRated ★ 4.0
Raise Your VoiceRated ★ 3.5
Relative HappinessRated ★ 2.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 3.5