Series
Ratings
56
YoungerRated ★ 5.0
YoungerRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
RememberRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0