Titles you rated
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.5
Big ManRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Bel AmiRated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5