Titles you rated
See You Tomorrow at the Food CourtRated ★ 2.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Tastefully YoursRated ★ 0.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Kiyo in Kyoto: From the Maiko HouseRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Friendly RivalryRated ★ 2.5
Isekai Izakaya: Japanese Food From Another WorldRated ★ 2.5
What Comes After LoveRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
MURAI in LOVERated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 3.0
My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5