Titles you rated
The City of Lost ChildrenRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.5
Love and Murder of Sheep and WolfRated ★ 3.0
RentRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The 100th Love with YouRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.0
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 2.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0