Titles you rated
My MisterRated ★ 4.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 2.5
MashleRated ★ 3.0- Tales of the Bizarre: 2021 Fall SpecialRated ★ 3.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 4.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Oh No! Here Comes TroubleRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 3.5
The Heavenly IdolRated ★ 1.0
Study GroupRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0