Titles you rated
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
My PrincessRated ★ 2.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0