Series
Ratings
24
Fight For My WayRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0