Movies
Ratings
214
Resident EvilRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
Ong Bak 2Rated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0