Movies
Ratings
396
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
LoganRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
FrankRated ★ 4.0
QuillsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
Café SocietyRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
ChaplinRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
FrankenweenieRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0