Movies
Ratings
53
The PiperRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 5.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 2.0
My Boss, My TeacherRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
LeonRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The VillainessRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 4.0